‌بارجین ما

(- پیامبر اکرم (ص) :«طلب علم بر هر مسلمانی واجب است ، همانا خدا جویندگان علم را دوست دارد . » (اصول کافی ج1/باب دوم/ص35)
‌بارجین ما
این وبلاگ خبری از زیر مجموعه های شبکه مجازی "میبد ما"است و هدف ما درج واقعیات کشور، استان و شهرستان میبد و محلات آن به خصوص بارجین می باشد.
درج هرگونه خبر از این وبلاگ با نام سایت مجازی" میبد ما "و آدرس اینترنتی www.meybodema.ir امکان پذیر می باشد.
عزیزان خواننده می توانند توسط ایمیل بارجین ما به آدرس barjinema@yahoo.com با ما ارتباط برقرار نمایند.
پیوندهای روزانه
بایگانی
پیام های کوتاه
مجلس‌نما، پویش ملّی و مردمی شفافیت داوطلبانه نامزدهای نمایندگی مجلس
آخرین نظرات

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

جمعه, ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۴۹ ب.ظ

فرهنگ های فراموش شده(1)

سلامسلام

رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای سالی که در آن هستیم را به عنوان سال فرهنگ و اقتصاد عزم ملی و مدیریت جهادی نام ‏گذاری کردند. برآن شدیم تا در راستای اجرای فرامین رهبرمان قدمی هرچند کوچک برای احیای فرهنگ‌های ‏زیبای جامعه‌مان که بعضا در بین مردم کمرنگ‌تر از گذشته شده و یا تقریبا از بین رفته است.‏
ان‌شاءالله در سلسله مطالبی با عنوان فرهنگهای فراموش شده هر چند وقت، یکی از این فرهنگ‌ها را مطرح و یادآوری می‌کنیم تا شاید ‏برایمان تلنگری شود برای احیای آن فرهنگ در حال فراموشی.ان‌شاءالله
اولین عنوان از این مطالب را اختصای می دهیم به ""سلام کردن""‏

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ تیر ۹۳ ، ۲۳:۴۹
م- حفیظی

توصیه حاج آقا دولابی برای ماه مبارک رمضان

شب‌های ماه رمضان است، اغلب شما جوان هستید. وضو بگیرید. نماز بخوانید. کم حرف بزنید. کم قصه بگویید. این چیزهایی که در تلویزیون نشان می‌دهند برای تفریح است یا برای بچه‌ها. شما که روزه دارید کمتر این و آن را گوش دهید.

کمی به کارهایتان برسید. نیم ساعت یا یک ساعت بعد از نماز در سجاده بنشینید و خدا را یاد کنید.
افطار که کردید، بدنتان که آرام گرفت، یه دعایی، یه ثنایی یک دقیقه خدا را یاد کنید. با خودتان خلوت کنید. به قرآن نگاه کنید. یا اینکه اصلا ساکت بنشینید. این خیلی قیمتی است.
آدم افطار حقیقی را با خدا می‌کند. افطار حقیقی که خوردن نیست. ابعث حیا، آن افطار است . نماز پیامبر(ص) است. روزه علی(ع) است. افطار خداست. از افطار بالاتر هم چیزی نیست.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ تیر ۹۳ ، ۱۶:۱۲
م- حفیظی